Dalios Sodyba

pof free dating app unlocked apk STASIŪNŲ K., ŽIEŽMARIŲ APYLINKĖS SEN., KAIŠIADORIŲ R.

site (687) 15256
Mobilusis telefonas (682) 59540
Du poilsiniai nameliai.

http://thecrescenthotel.com/motyzka/197 unikalus šaltinių vanduo, tvenkiniai su karpiais, amūrais, upėtakiais, kuriuos galima žvejoti. Medžioklės megėjams organizuojama medžioklė.

         

2 Responses to “Dalios Sodyba”

 • svecias:

  Website Sveiki,
  Aš taip pat buvojau šioje sodyboje. Deja, ne pati nusprendžiau, kad čia bus šventė, taigi neturėjau iš ko rinktis. Tiesą pasakius, net ir pamačiusi savininkę nujaučiau, kad nieko gero nebus. Dėl gaminamo maisto, tai “meilė”, su kuria ji gamina maistą yra itin brangi, tiesiog protu nesuvokiama. Iš pradžių galvojome, kad pirksim iš jos maistą, bet paskui susivokėme ir nutarėme to atsisakyti (sakykime, paruoštą maistą galima užsisakyti iš kokio restorano “Lokys”, tikrai kokybiškas, gražiai pateiktas ir pakankamai pigus). Tai va, su lig ta žinia, iš karto pakilo pirties kaina 25%. Atrodytų viskas jau gerai…atvažiavus į sodybą, paaiškėja, kad name, kuris mūsų užsakytas, ruošiamas maistas kitiems žmonėms, taigi į virtuvę tvarkytis kaip ir nelabai galėjome eiti, tada dar paaiškėja, kad jeigu norime įjungti kondicionierių, už tai irgi reikia susimokėti (keista, kad nereikėjo už elektrą ir vandenį mokėti:DD). Kas dar, pradėjome tvarkytis su aparatūra: pasirodo, stiprintuvas – neveikia…tai reiškia, kad muzikos tikėtis beviltiška (gerai, kad buvome atsivežę savo). Pavėsinėje elektra išjungta – vakare teko šviestis žvakėmis. Prie rusiškos pirties buvo pasiūlyta tik vieną vanta…nors žmonių buvo apie 60. Vakare šeimininkai išeidami užrakino virtuvę!!!! Tai reiškia, kad pvz. vandenį kavai ir arbatai reikėjo piltis TUALETE!! Jei aš išsinuomoju visą pastatą, turėčiau turėti galimybę naudotis virtuvę. Kadangi virtuvė buvo uždaryta, tai ir šiukšlių nebuvo kur mesti. Dėl švaros kambariuose, tai matosi, kad grindys tvarkytos atmestinai. Voniose nebuvo rankšluostukų rankoms nusivalyti. Kepant maistą ant žarijų, buvo pasiūlytos tokios grotelės, kurių net negali uždėti ant šašlykinės(ji buvo per plati), o lauko židinys buvo išardytas, todėl ten irgi nieko nepavyko išsikepti. Prie patalinės žadėtu rankšluosčių taip pat nebuvo. Galiausiai atsiskaitant, teko užmokėti dar 50 Lt daugiau, negu reikėjo.

  http://strensa.com/visilnica/4325 Bendrai paėmus, aš šią sodybą įvertinčiau 3 balais iš 10. Jei nenorite susigadinti nuotaikos per savo šventę, nes viskas yra ne taip, kaip norėjote, siūlau nesirinkti šios vietos. Čia neorganizuotumas ir nerūpestingumas įsišaknijęs kaip reikalas. Iki šiol tai prasčiausia vieta, kurioje man teko lankytis.

Palik komentara

use this link

Pasirink rajona
Neseniai atnaujinti puslapiai
 • Kur žvejoti?

  Apklausa “Vandens telkinių įžuvinimas“. Siuo metu tik kai kurie ezerai...

 • Elniakampis

  Elniakampis const overlayTranslations = {"en":{"title":"Attention!","description":"Click “Allow” to subscribe to notifications...

 • UAB Žemaitijos žuvis

  Gedrimų km., Telšių raj. prie Sruojos upės Mob. tel +37068605920 El....

Paskutiniai komentarai
Array
(
[type] => 8
[message] => Undefined index: ti_fbl_button_config_style
[file] => /var/sites/z/zuvis.info/public_html/wp-content/plugins/facebook-ilike/facebook-ilike-functions.php
[line] => 256
)
Array
(
  [type] => 8192
  [message] => Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; recently_updated_widget has a deprecated constructor
  [file] => /var/sites/z/zuvis.info/public_html/wp-content/plugins/recently-updated-pages-and-posts/recently_updated.php
  [line] => 14
)